Система автоматичного поливу

Система автоматического полива


Зволожений грунт – це запорука здорового і красивого газону і рослин. Система автоматичного поливу з легкістю зможе вирішити це питання. Вам не треба буде піклуватися про час поливу або перевитрату води. Встановивши необхідну програму, автополив зробить все за вас. Виставивши одного разу норму зрошування і час для різних рослин, можна з легкістю забути про поливу раз і назавжди.


Система автоматичного поливу не заважатиме вашим газонокосаркам або складному ландшафтному дизайну приватної ділянки. Трубопровід розміщують під землею, а поливальні голівки знаходять на рівні грунту. Основними перевагами такої системи є її економічність і легкість у використанні. Вона обладнана спеціальними фільтрами для очищення води. Контроллер управління автополиву програмує включення і відключення системи. Метеодатчики дадуть можливість контролювати кількість опадів на грунт і його вологість. Система автоматичного поливу також оснащена електромагнітними клапанами і насосною станцією.


Наша компанія зможе встановити вам автополив швидко і якісно. У нас ви зможете отримати консультацію висококваліфікованих фахівців, які допоможуть вам правильно розрахувати конструкцію зрошувальної системи і узяти усі проблеми установки на себе. Дзвоніть, і ми розв'яжемо вашу проблему з поливом раз і назавжди!


Система автоматичного поливу створить вам зелений газон швидко і без клопоту!