Автополив hunter

Автополив hunter


Полив газону, кольорів і інших рослин на вашій присадибній ділянці, футбольних або гольф полів є дуже важливим чинником підтримки їх в хорошій і естетичній формі. Зрошування приватних і громадських територій можна здійснювати за допомогою автоматичних систем поливу або наймати відповідний персонал. Автоматизація процесу поливу дає можливість заздалегідь запрограмувати графік зрошування. Одним з лідерів продажів є автополив hunter.


Компанія Нunter (США) займає лідируючу позицію серед підприємств в області іригації у всьому світі. Вони пред'являють найвищі вимоги до свого товару. Підприємство Нunter проводить постійні тестування і удосконалення свого устаткування. За довголітній термін на міжнародному ринку вони показали себе як компанію надає товар найвищої якості за доступну ціну.


Зупиняючи свій вибір на автополиві hunter, ви не помилитеся з купівлею. Адже ви заощадите власний час і витрати води. Програмуючи роботу системи, ви розподілите полив по необхідних зонах. Естетичний вид системи зрошування не зіпсує дизайнерське рішення вашого газону. Увесь трубопровід знаходитися під землею і поливальні голівки не створять перешкод для газонокосарок. Автополив hunter дає можливість наповнювати грунт вологою і киснем, завдяки функції «мікро краплі». Принцип роботи системи зрошування досить простий. Вода під тиском потрапляє в поливальні голівки, які забезпечують рівномірний полив газону. Простота і зручність Нunter забезпечить вам зелений газон на довгий час.


Автополив hunter – ця якість, перевірена у всьому світі!