Елементи озеленення


Зелені рослини грають дуже велику роль в нашому житті. По-перше, вони поглинають вуглекислий газ, виділяючи натомість кисень, тобто мають функцію життєзабезпечення, по-друге, рослини прикрашають наше життя. Озеленення ділянок, озеленення міст, озеленення будівель – елементи благоустрою і озеленення територій. Правильне розміщення і поєднання рослин - запорука облаштованої із смаком ділянки. Еліт Сервіс надає послуги з дизайну ландшафту і озеленення територій. Якщо у Вас є дачна ділянка, і Ви хочете прикрасити своє життя, наповнити воно гармонією, наші фахівці потурбуються про те, щоб перетворити ділянку землі в шматочок раю. Ми утілимо усі Ваші бажання благоустрою і озеленення території в життя! Трохи теорії.


Элементы озеленения, посадка декоративных и ягодных кустарников, каменистые сады


Посадка декоративних і ягідних кущів.


Використання кущів в озелененні ділянки можна пояснити багатьма причинами: кущі в короткий термін надають саду додатковий об'єм; насичують його текстурою і кольором. За допомогою висаджених кущів легко вдається замаскувати господарські будівлі або непривабливі куточки саду. Висаджені уздовж огорожі кущі захищають ділянку від сторонніх поглядів, шуму і пилу вулиці. Крім того, вживані в озелененні кущі відрізняє висока декоративність практично у будь-який сезон - будь то пишне цвітіння, яскраве осіннє забарвлення листя, що прикрашають сад навіть в зимовий період яскраві соковиті плоди і стабільно декоративна форма куща. Рекомендовані фахівцями фірми «Еліт Сервіс» до використання в озелененні кущі невибагливі і довговічні. Ягідні кущі також можуть бути використані в озелененні, не лише прикрасивши собою Вашу ділянку, але і приємно побалувавши Вас і Ваших дітей смачними корисними ягодами.


Живоплоти в озелененні.


Живоплоти часто використовуються в озелененні не лише як декоративний елемент дизайну, але і виконують при цьому практичну функцію. Як випливає з назви, це, передусім, загорожа. Отже, живоплоти також покликані додати саду захищеності і приватності. У ландшафтному озелененні для створення живоплотів використовують як листяні, так і хвойні породи. Залежно від вирішуваної за допомогою загорожі задачі, ідеї дизайнера і вибраного стилю саду в озелененні використовують ті, що як вільно ростуть, так і стрижені загорожі. Роблячи вибір на користь стриженої загорожі, Ви повинні розуміти, що відхід за нею зажадає значних зусиль і знань. Крім того, для стрижених загорож необхідно підбирати асортимент з рослин, що легко переносять стрижку, швидко відновлюються після неї, добре галузяться і мають щільну крону. Для створення живі загорож в озелененні використовують як декоративні, так і ягідні кущі.


Створення квітників.


Цей елемент озеленення люблять використати як професіонали, так і перші кроки, що роблять тільки, квітникарі. За допомогою квітників Ви можете надати своєму саду неповторний стиль, наповнити його фарбами і виразити власний настрій. Практично у будь-якому ландшафтному напрямі знайдеться місце для квітників. Для того, щоб Вам сад став яскравим і наповненим фарбами з весни до пізньої осені, використайте в озелененні однорічників. Багаторічні квіти не мають такого тривалого терміну цвітіння і відрізняються набагато стриманішою колірною гаммою, але вдало підібрані в ландшафтній композиції вони додадуть Вашому саду гармонії і підкреслять почуття стилю свого творця. Використання в озелененні весняноквітнучих цибулинних рослин дозволяє наповнити сад фарбами і ароматами після нудної одноманітної зими, в одну мить перетворивши простір саду і наповнивши його радісним відчуттям весняного пробудження. Що цвітуть восени цибулинні з'являються з-під землі несподівано, коли увесь сад вже, здається, готовий заснути до весни. Трепетне, ніжне забарвлення їх пелюсток здатне прогнати осінню нудьгу і подарувати власникові саду ще декілька незабутніх митей споглядання прекрасного.


Кам'янисті сади.


Кам'янистий сад як елемент ландшафтного озеленення схильний до впливів моди : періоди високої популярності змінюються відносною байдужістю до цього прийому ландшафтного дизайну. Так, і самі кам'янисті сади мають безліч різновидів і стилів, що постійно міняються і удосконалюються. При озелененні ділянки Ви можете віддати перевагу альпійській гірці, рокарію, кам'янистому сухому струмку або відтворити куточок альпійського лугу. Останніми роками цей елемент озеленення частенько включає не стільки початково альпійські рослини, але і звичні нам садові квіти, кущі і дерева. Окрім елементів озеленення, кам'янисті сади доповнюють і іншими декоративними формами - містками, східцями, перекатами, струмками.


Вертикальне озеленення.


Цей цікавий прийом озеленення ділянки дозволяє включити в композицію вертикаль, розширивши простір саду і надавши йому додатковий об'єм. Вертикальне озеленення допомагає створити в саду тінисті затишні куточки, додасть відчуття відокремленості і захищеності, позбавить від нудної одноманітності огорожі. Вертикальне озеленення набуває все більшої популярності в міському озелененні, де простір обмежений, а монотонні вертикальні лінії не тішать око городян. За допомогою цього ландшафтного прийому можна декорувати стіни будинків, обгороджування, ліхтарі міського освітлення.


озеленения участка, вертикальное озеленение


Практичні дії


Спершу, фахівці оглядають ділянку, з якою необхідно працювати, дізнаються очікування і потреби замовника, виконують планування об'єкту. Далі, приступають до робіт по озелененню території. Ділянку очищають, виконують розмітку, здійснюють роботи по мощенню доріжок, посадці кущів, дерев і рослин. При плануванні благоустрою і озеленення, фахівці, для створення ділянки, яка б підкреслювала, доповнювала і розкривала душевні якості власника, враховують особливості характеру замовника і його переваги. Ми маємо в розпорядженні величезний асортимент різних сортів рослин для ландшафтного озеленення. Ви можете вибрати на свій смак квіти, кущі, дерева, елементи декору. Процес озеленення супроводжується створенням системи поливу ділянки, необхідної для підтримки прекрасного і квітучого стану зелених насаджень. Наші фахівці мають величезний досвід у виконанні робіт по благоустрою і озелененню території, завдяки чому заслужили відмінну репутацію серед своїх клієнтів. Компанія виконає швидко і якісно роботи по озелененню дачних ділянок, озелененню садів, парків. Ми створимо райський куточок для відпочинку і роботи, який надихне Вас, надасть сил і енергії. При виконанні робіт по озелененню ділянки, співробітники вкладають усю свою душу, знання, досвід, навички, намагаючись бездоганно облаштувати територію. Якщо Ви хочете замовити комплекс послуг з озеленення території, зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону (044) 259-94-64.


Ми чекаємо Вас!