Водойми

Ставок, водойма в ландшафтному дизайні


Водойми, ставки, камені в саду, альпійська гірка – незамінні елементи ландшафтного дизайну саду. Біля них в саду можна ефектно розташувати композиції з каменів, альпійську гірку. Праця по створенню ставка, водойми і альпійської гірки окупиться багатьма часами незабутнього відпочинку в їх романтичній аурі. Ставок або водойма може бути головною емоційною домінантою ландшафту. Це найкрасивіше озеро простягнулося уздовж усього парку. У центрі озера романтичний острів. Дерева, що ростуть на нім, відбиваються в гладіні води. Береги оформлені ландшафтними композиціями. Будь-яка водойма або ставок - домінанта правильно спланованого саду. Зона навколо ставка або водойми повинна художньо виділятися серед інших форм ландшафтного дизайну. Краще всього розмістити ставок або водойму на відкритому просторі, захищеному від сильних вітрів. Небажано, щоб у воду вашого ставка або водойми прямі сонячні промені потрапляли більше 6 годин на добу. Інтенсивна освітленість сприяє якнайшвидшому зацвітанню води. Крім того, в ландшафтному дизайні заміської ділянки тіниста водойма або ставок виглядає романтичніше, ніж розташований під відкритим сонцем. Не варто розміщувати ставок або водойму під кронами дерев, оскільки у воду потраплятиме листя, а корені можуть пошкодити дно.


Ставок, водойма в ландшафтному дизайні


Розгляньте також варіант створення водойми з гідрокаскадом, вода в якому циркулюватиме за допомогою насоса і пожвавлюватиме Ваш ставок прохолодними струменями води в жаркий день. Водойму можливо спорудити з бутил-каучуковой плівки викладеної по краях каменями, а можливо і укопати готову пластикову місткість що емітує декоративний ставок. Можливо також виготовити водойму з бетону і облицьовувати її каменем. Фахівці компанії Еліт Сервіс пропонують Вам виготовити водойми по найсучасніших технологіях з використанням сучасних матеріалів, але проте якщо ви має недовіру до новинок, ми виготовимо водойму за будь-якою конструктивною схемою. Невимушено вписати декоративну водойму в навколишній сад і надати йому природність допоможуть водні і околоводные рослини. Вони не лише підкреслять водну гладінь ставка або озерця, але і виконають дуже важливі екологічні функції. По-перше, затінюватимуть водне дзеркало попадання прямих сонячних променів і перешкоджати "цвітінню" води, яке відбувається із-за активної життєдіяльності мікроорганізмів (мікроводоростей, бактерій і так далі) під впливом сонячних променів. Крім того, рослини виділяють кисень, такий необхідний водним мешканцям (наприклад, рибкам). Розріджений покрив з листя латаття на поверхні води може перешкоджати зростанню водоростей. При цьому вода залишатиметься прозорою і не так нагріється в жаркі літні дні. Латаття є найбільш поширеною рослиною для озеленення водойм. Існує безліч сортів латаття що мають різне забарвлення квітки, від білої і кремової до пурпурно-червоної. Їх декоративне цвітіння радуватиме Вас усе літо до пізньої осені. Взимку листя латаття відмирає, і вона прекрасно переносить зимівлю на дні водойми, глибина якої має бути не менше 130 см Існує також карликове латаття, яке не вимагає водойми глибше 60 см


ландшафтний дизайн


Фахівці нашої компанії розроблять індивідуальний проект будь-якої водойми, із застосуванням різних матеріалів і технологій і створять його у Вашому саду, враховуючи Ваші побажання і локальні умови ділянки.