Малі архітектурні форми


Перголи і арки - схожі структури, що є дугоподібно зігнутими опорами або в деякому роді альтанки без даху. Походження пергол дуже прозаїчне: їх предками були опори для виноградних ліз. У класичному варіанті виконуються з металу, що окрім декоративності гарантує вам відсутність клопоту по їх заміні впродовж тривалого періоду часу. Крім того, дуже поширені дерев'яні арки, доречніші в садах, виконаних в стилі кантри і naturegarden. Арка асоціюється з входом в якийсь простір, тому її функціональне завдання - означати перехід з однієї зони в іншу.


Перголы и арки


Фігурна стрижка - найбільш відома форма рослинної скульптури. Основна мета фігурної стрижки архітектурна. І ті ж самі арки, перголи, скульптури, альтанки ми можемо побачити живими. Розташовуючи на своїй ділянці малі архітектурні форми, слідує, як завжди, пам'ятати про гармонію, не захоплюватися надмірно чи тими іншими елементами. "Краще - ворог хорошого" - пам'ятаєте про це завжди, адже по створеному вами саду судитиму про вас, як про особу.


Фигурная стрижка

Малые архитектурные формы


Малі архітектурні форми


Провідна роль в реформації саду, в приведенні будівель і зелених насаджень "до єдиного знаменника" належить малим архітектурним формам. Цікаво, що такою досить сухою термінологією позначені найромантичніші елементи саду - альтанки садові трельяжі, гроти і скульптурні статуї. Малими подібні елементи названі тому, що вони по розмірах значно поступаються основному спорудженню ділянки - будинку. Практично цим терміном означають все, що завгодно, або, конкретніше, все, що є на ділянці, але при цьому не росте. Їх функція - створити акценти там, де це необхідно, організувати простір. Майже завжди малі форми відбивають характер і світогляд власника. Тому, перш ніж привнести до саду останні штрихи, слід ознайомитися з різноманіттям усіх можливих елементів садового декору.


Малые архитектурные формы заказать


Малі архітектурні форми - ця прикраса для Вашого саду.